Hakkımızda

Özgür Gıda ve Temizlik Malzemeleri Fabrika Toptan Satışı

Önceliğimiz müşterilerimizdir iyi bir hizmet sunabilmek için müşterilerimizi dinleriz anlarız ne istediklerini anladıktan sonra hizmet vermeye başlarız .

İş ortağımızın işini kolaylaştırmak, hizmeti ayağına iyi fırsatlarla götürmek önceliğimizdir bu yolda güven saygı sevgi ve karşılıklı memnuniyet şarttır. Bizde bu şartları yerine getirmek için çabalıyoruz.

Bizler yaptığımız hizmetle; güvenilir, saygın, bölgesinde lider, öncü kuruluş olma hedefini kendimize amaç edindik. 2017 deki başarımızı her geçen gün daha ileri taşıyıp, 2018 de alanında lider bir firma olma gayreti içindeyiz.

Bursa ve çevresinde faaliyet göstermekteyiz, deneyimli kadromuz ile bizler birçok Resmi Kuruma, Okul,Hastane, Otel, Restaurant,  Fabrika ,  Holding, Gıda Firmaları ve Yemekhanelerinin ihtiyacı olan her türlü temizlik malzemeleri ve gıda ürünleri satışı yapmaktayız.

Temizlik ürünleri kategorimizde Genel Temizlik, Yüzey Temizlik, Kişisel Temizlik, Mutfak Temizliği, Banyo Temizliği, Çamaşır Temizliği, Teknik Ürünler, Hijyenik Temizleyici ve Kimyasallar, Kağıt Ürünler, 30kg Deterjan Çeşitleri, Clean Hause Çöp Poşeti, Pril, Domestos gibi alanlarda hizmet vermekteyiz. Temizlik ürünleri bölümünde amacımız müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak bol ürün çeşidi, uygun fiyat ve kaliteli ürünler ile ihtiyaçlara cevap verebilmektir.

Tüm işletme, kurumların ve kişilerin en temel ihtiyaçlarından olan temizlik malzemeleri her geçen gün artan çeşitleriyle Özgür Gıda ve Temizlik Malzemelerin de yer almaktadır.